Sesja ślubna nad morzem | Ania i Łukasz - Gdańsk
fotograf ślubny, styl boho, ślub w stylu boho, ślub leśny, subtelna fotografia portretowa, vintage, styl rustykalny
23551
post-template-default,single,single-post,postid-23551,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.4, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,fs-menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive
 
Sesja Ślubna

Ania & Łukasz – Nadmorska sesja ślubna

Gdybym mogła przenosić się wehikułem czasu w ulubione miejsca, jednym z nich niewątpliwie byłoby Trójmiasto w lecie. Mam tam swoje ulubione zakątki i wiem gdzie można w szczycie sezonu posiedzieć samotnie na plaży. Wielki sentyment do Bałtyku i szczery zachwyt nad nim, za każdym razem zamieniają moją podróż w tamte rejony w niespieszną wyprawę, kiedy wyłączam problemy i oddaję się magii miejsca.

Anię i Łukasza poznałam na Alternatywnych targach ślubnych organizowanych już cyklicznie na terenie Starego Maneżu w Gdańsku (kolejne z moich ulubionych miejsc!). Ich lipcowy ślub odbył się w absolutnie uroczym Cedrowym Dworku i pamiętam, że na nim płakałam, kiedy pan młody śpiewał swoją piosenkę. Z perspektywy czasu widzę, że nietrudno o taką wyjątkową atmosferę na ślubie, jeśli spędza się go w tak intymnym gronie najbliższych.

Razem z A&Ł nie zastanawialiśmy się długo nad wyborem miejsca na zdjęcia, od początku zakładając, że sesja ślubna odbędzie się nad morzem. Nasz plener zamienił się  w niezwykle przyjemny, roześmiany spacer po najpiękniejszych i bezludnych zakątkach w okolicy. Uwielbiam do tego weekendu wracać myślami i nie ustaję w zachwycie nad tą parą. Tak pięknie zakochani i w tym wszystkim naturalni, że serce aż mięknie na ten widok.

No Comments

Post a Comment