Sesja rodzinna Wrocław - Bohoto Photography - Fotografia rodzinna
fotograf ślubny, styl boho, ślub w stylu boho, ślub leśny, subtelna fotografia portretowa, vintage, styl rustykalny
24164
post-template-default,single,single-post,postid-24164,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.4, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,fs-menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Ania, Adaś, Jaśminka – Sesja rodzinna

Wakacje, słońce, śmiechy, żarciki i opowieści… I rozbrajający uśmiech Jaśminy, którym potrafi kupić każdego dookoła. Tak zakodowałam w głowie tę wyjątkową sesję rodzinną i  ten dzień  i naprawdę uśmiecham się do siebie na jego wspomnienie. Zwyczajny-niezwyczajny spacer z Anią, Adasiem i Jaśminką pozwolił mi podejrzeć ich relację i pomiędzy rozmowami mogłam uwiecznić na zdjęciach skrawek ich czułości. I to w sposób, który najbardziej lubię – bez pozowania, spontanicznie i bez pośpiechu.  Każda rodzina ma swój niepowtarzalny świat i własny rytm, dlatego zaproszenie do takiej intymnej bajki jest niemałym wyzwaniem. Na szczęście są ludzie, przy których lody potrafią pęknąć błyskawicznie i rozkosznie płynący czas, beztrosko przepływa przez palce.

Mój ukochany Bukowiec nie bez powodu pojawia się co jakiś czas na moich zdjęciach. To naprawdę wyjątkowe miejsce i utwierdzam się w tym przekonaniu podczas każdej wizyty. Szczególnie urzekający jest latem, kiedy góry odbijają się w tafli stawu, tworząc bajkową scenerię do każdej historii.

 

No Comments

Post a Comment