polityka prywatności |
fotograf ślubny, styl boho, ślub w stylu boho, ślub leśny, subtelna fotografia portretowa, vintage, styl rustykalny
24061
page-template-default,page,page-id-24061,cookies-not-set,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.4, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,fs-menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive
 

Polityka prywatności

Niniejsza Polityka prywatności reguluje sposób, w jaki BOHOTO Photography gromadzi, wykorzystuje, utrzymuje i ujawnia informacje zebrane od użytkownika ze strony internetowej www.bohoto.com

W dniu 25 maja 2018 roku rozpoczęło swoje obowiązywanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO).

  1. Administratorem danych osobowych jest BOHOTO Photography z siedzibą w miejscowości Bardo Śląskie. Ochrona danych odbywa się zgodnie z wymogami powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a ich przechowywanie ma miejsce na zabezpieczonych serwerach.
  2. Przetwarzane będą następujące dane: imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu, szczegółowe informacje dotyczące reportażu lub sesji.
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytania zadane w formularzu kontaktowym w zakładce „kontakt”.
  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak wyrażenia zgody na przetwarzanie danych uniemożliwia świadczenie w/w usługi.
  5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres roku od daty wysłania zapytania.
  6. Istnieje możliwość żądania dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych,
  7. Istnieje możliwość zgłoszenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  8. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.